Полтавська дитяча 
музична школа №2
"Будь-яке мистецтво прагне
до того, щоб стати музикою."
(Уолтер Патер)
ім. В.П.Шаповаленка

Новини

Форма входу

Запам'ятати мене

Протокол

Всеукраїнського відкритого фестивалю-конкурсу

виконавської майстерності гри на народних інструментах

учнів та викладачів мистецьких шкіл

"Барви Полтави"

24-25 листопада 2018 р.

 

 

 

 

Номінація А

(солісти-інструменталісти, баян/акордеон)

І категорія, молодша група

Місце

ПІП

школа

Дипломант

Беркета   Максим

 

ДМШ №2 ім. В.П.Шаповаленка

м.Полтава

Дипломант

Сакулін   Тимофій

 

ДМШ №12 ім. К.І.Шульженко

м.Харків

Дипломант

Гайдар Даяна

 

Полтавська МШМ «Мала академіямистецтв»ім.Раїси Кириченко

Дипломант

Соболєв   Гавриїл

 

Полтавська МШМ

«Мала академія мистецтв»

ім.Раїси Кириченко              

Дипломант

Батурін   Олексій

 

КЗ СМР «Сумська ДМШ №1»

м.Суми

Дипломант

Касацький Степан

Харківська ДШМ №4

ім.М.Д.Леонтовича

III

Кобилка   Андрій

ДМШ №2 ім. В.П.Шаповаленка

м. Полтава

III

Ставний   Богдан

 

Миргородська ДМШ

ім. А.П.Коломійця

III

Гірченко   Ростислав

Полтавська МШМ

«Мала академія мистецтв»

ім.Раїси Кириченко

III

Луговіченко   Ольга

КЗ СМР «Сумська ДМШ №1»

м. Суми

II

Семенцов Юрій

Харківська ДМШ №3

II

Бокітько   Марія

 

Миргородська ДМШ

ім. А.П.Коломійця

II

Шведченко   Дарія

Миргородська ДМШ

ім. А.П.Коломійця

I

Бурачонок   Лідія

 

КПМНЗ «КММШ №4» КМР

м. Кривий Ріг

 

 

Номінація А

(бандура-інструментальна)

І категорія, молодша група

Місце

ПІП

школа

Дипломант

Скрипник Антон

Миргородська ДМШ

ім. А.П. Коломійцям. Миргород

III

ПіддубнаЄвгенія

 

Люботинська ДМШ м. Люботин

Харківська обл.

III

Єськова Ярина

 

Харківська ДШМ №5

ім. І.О.Дунаєвського

м. Харків

III

Криндач   Катерина

 

Великобагачанська ДМШ

ім.Ф.Д. Кушнерика

с. Велика Багачка

Великобагачанський район Полтавська обл.

II

Герасимюк Дарина

 

Володимир-Волинська ДМШ

м. Володимир-Волинський

Волинська обл.

II

Брюханов Олександр

 

Харківська ДМШ №5

ім. Римського-Корсакова

II

Малдрик Марія

 

Миргородська ДМШ

ім. А.П. Коломійця

м. Миргород

I

Безбородова Євгенія

 

Полтавська ДМШ №1

ім. П. Майбороди

I

Плахута Лілія

Харківська ДШМ №2

ім..П.І.Чайковського

м.Харків

 

 

 

Номінація А

(бандура-вокал)

І категорія, молодша група

Місце

ПІП

школа

Дипломант

Олексенко Валерія

Полтавська ДМШ №2                                 ім. В.П. Шаповаленка

Дипломант

Безбородова Євгенія

 

Полтавська ДМШ №1                                 ім. П. Майбороди

ПРИЗ «НАДІЯ»

Бабенко Радислава

 

Великобагачанська ДМШ

ім. Ф.Д. Кушнерика

с. Велика Багачка

Великобагачанського р-ну

Полтавської обл.

III

Перекопна Анастасія

 

Хорольський ПСМНЗ ДМШ

м. Хорол

Полтавська обл.

III

Соломоненко Владислава

 

Полтавська МШМ «Мала академія мистецтв» імені Раїси Кириченко                            

IIІ

Черняк Златослав

 

Київська ДШМ №4

м. Київ

IIІ

Тимар Вероніка

 

Великобагачанська ДМШ

ім. Ф.Д. Кушнерика

с. Велика Багачка

Великобагачанського р-ну

Полтавська обл.

IIІ

Бабенко Богдана

 

Великобагачанська ДМШ

ім. Ф.Д. Кушнерика

с. Велика Багачка

Великобагачанського р-ну

Полтавська обл.

II

Солод Надія

 

Великобагачанська ДМШ

ім. Ф.Д. Кушнерика

с. Велика Багачка

Великобагачанського р-ну

Полтавська обл.

IІ

Шемет Валерія

 

Великобагачанська ДМШ

ім. Ф.Д. Кушнерика

с. Велика Багачка

Великобагачанського р-ну

Полтавська обл.

I

Васьковська Маргарита

 

Миргородська ДМШ ім.А.П.Коломійця

м.Миргород

 

 

Номінація А

(солісти-інструменталісти: домра)

І категорія, молодша група

Місце

ПІП

школа

Дипломант

Рибак Віра

Полтавська ДМШ №2                          ім. В.П. Шаповаленка м. Полтава

ІІІ

Гудкова Юліана

КЗ ТМР "Тростянецька ДМШ

ім. П.І. Чайковського" м. Тростянець Сумська обл.

ІІІ

Мальцева Богдана

КЗ БРР ПСМНЗ "Білопільська МШ"

м. Білопілля Сумська обл.

ІІ

Уманцев Олег

КПСМНЗ ДМШ №13 ім. М.Т. Коляди м. Харків

І

Васильченко Софія

Полтавська ДМШ №1                         ім. П. Майбороди м. Полтава

 

 

Номінація А

(солісти-інструменталісти: гітара)

І категорія, молодша група

Місце

ПІП

школа

Дипломант

Гузема Ярослав

ПСМНЗ "ДМШ Горішньоплавнівської міської ради" м. Горішні Плавні Полтавська обл.

Дипломант

Харченко Тамара

Полтавська МШМ "Мала академія мистецтв" ім. Раїси Кириченко

Дипломант

Коц Володимир

ДМШ №2 ім. П.І. Чайковського

м. Харків

Дипломант

Шевчик Петро

КНЗК "Школа мистецтв

м. Кам'янського"

Кам'янської міської ради

м. Кам'янське

Дипломант

Холозян Владислав

КНЗК "Школа мистецтв

м. Кам'янського"

Кам'янської міської ради м. Кам'янське

ІІІ

Юрко Анастасія

Миргородська ДМШ

ім. А.П. Коломійця м. Миргород

ІІ

Павелко Ілля

ДМШ№1 ім. П. Майбороди

м. Полтава

ІІ

Дяговченко Антон

КЗСМР Сумська ДМШ №1

м. Суми

ІІ

Мироненко Поліна

КПМНЗ "Криворізька міська музична школа №8" КМР м. Кривий Ріг

І

Венцковська Поліна

Студія Київського інституту музики ім. Р.М. Глієра м. Київ

 

 

Номінація А

(солісти-інструменталісти, балалайка)

I категорія, молодша група

Місце

ПІП

школа

ІІІ

Терещенко Максим

КЗ "Липоводолинська ДШМ" смт Липова Долина Сумська обл.

ІІ

Войтенко Іван

Харківська ДМШ №7 м. Харків

ІІ

Чернець Іван

Харківська ДМШ №12                    ім. К.І. Шульженко м. Харків

І

Науменко Олексій

Полтавська ДМШ№2                       ім. В.П. Шаповаленка

ПРИЗ «НАДІЇ»

Коваленко Аліна

Харківська ДМШ№12

ім. К.І. Шульженко  м. Харків

 

 

Номінація А

(солісти-інструменталісти, сопілка)

I категорія, молодша група

Місце

ПІП

школа

І

Бондарцова Олександра

Полтавська МШМ "Мала академія мистецтв" ім. Раїси Кириченко    

ГРАН- ПРІ

Курінна Софія

Полтавська МШМ "Мала академія мистецтв" ім. Раїси Кириченко

 

 

Номінація А

(солісти-інструменталісти, баян/акордеон)

ІІ категорія, середня група

Місце

ПІП

школа

Дипломант

Шевченко Дар’я

В.Писарівська ДМШ

смт. В. Писарівка, Сумська обл.

Дипломант

Захарченко Олексій

 

Панютинська ДМШ

Лозівської міської ради

смт. Панютине, Харківська обл.

Дипломант

Іщенко Артем

 

Полтавська МШМ «Мала академія мистецтв» ім. Раїси Кириченко

Дипломант

Михайленко Тарас

 

КЗ СМР Сумська ДМШ №1

м. Суми

Дипломант

Молчанова Олександра

Харківська ДШМ №4                           ім. М. Д. Леонтовича

Дипломант

Барковський Дмитро

Запорізька ДМШ №1

м. Запоріжжя

III

Оніщенко Арсеній

 

Полтавська ДМШ №1

ім. П. Майбороди

III

Гезей Євгеній

 

Полтавська ДМШ №1

ім. П. Майбороди

III

Верещінський Руслан

 

КЗ СМР Сумська ДМШ №1

м. Суми

II

Євтухов Владислав

 

КЗ СМР Сумська ДМШ №1

м. Суми

I

Чугай Віктор

 

Полтавська ДМШ №2

ім. В.П. Шаповаленка  

I

Гушта Мар’ян

 

Черкаська ДМШ №3

м. Черкаси

 

 

Номінація А

(бандура-інструментальна)

ІІ категорія, середня група

Місце

ПІП

школа

Дипломант

Тютюнник Софія

 

Полтавська ДМШ №2

ім.В.П.Шаповаленка

Дипломант

Діденко Аліна

 

Полтавська ДМШ №3

ім. Б.Гмирі

Дипломант

Сізова Варвара

 

м.Покров

Дніпропетровська обл.

Дипломант

Колінько   Дар’я

 

Полтавська міська школа мистецтв

«Мала академія мистецтв»

ім. Раїси Кириченко

Дипломант

Галушка Ірина

 

Чорнухинська ПСШЕВ

м. ЧорнухиПолтавська обл.

III

Чайка Ельвіра

 

Володимир-Волинська ДМШ                              

м. Володимир-Волинський

Волинська обл.

III

Дем’янова Інна

 

Вінницька ДМШ №1

м. Вінниця

III

Троцко Марія

 

Харківська ДШМ №5

ім. І.О.Дунаєвського

III

Кузенкова   Анастасія

 

КПСМНЗ «ДМШ №13

ім. М.Т. Коляди»

м.Харків

ІII

Куварзіна Анна

 

Гадяцька ДМШ

м.Гадяч

Полтавська обл.

       II

Сєркова Злата

 

Харківська ДШМ №3

м.Харків

II

Первякова Анастасія

 

Харківська ДШМ №2

ім. П.І. Чайковського

ІI

Сипало Аліна

 

Полтавська ДМШ №1

ім.П.Майбороди

ІI

Стрельченко Анастасія

Сумська ДМШ №2

м.Суми

I

Берест Єгор

 

Зінківська ДМШ

м.Зіньків

I

Арійчук   Анастасія

 

Хотинська музична школа

м.ХотинЧернівецька обл.

I

Аврамець   Евеліна

 

КПСМНЗ «ДМШ №13

ім. М.Т. Коляди»м.Харків

 

 

Номінація А

(бандура-вокал)

ІІ категорія, середня група

Місце

ПІП

школа

Дипломант

Сидоренко Єлизавета

Полтавська ДМШ №2

ім. В.П.Шаповаленка

III

Шахова Ангеліна

КЗ СМР Сумська ДМШ №1

м. Суми

III

Кисіль Назар

Охтирська ДМШ

ім. П.С. Білинника

м. Охтирка

III

Ракітянська Вікторія

КПСМНЗ «ДМШ №13

ім. М.Т.Коляди»

м. Харків

III

Живолуп Юлія

Великобагачанська ДМШ

ім. Ф.Д. Кушнерика

с. Велика Багачка

Великобагачанський р-н

Полтавська обл

III

Шкурат Єлизавета

Полтавська МШМ

«Мала академія мистецтв»                        

ім. Раїси Кириченко

II

Слєпцова Катерина

Люботинська ДМШ

м.Люботин

Харківська обл.

II

Стешенко Олег

Хорольський ПСМНЗ

м. Хорол Полтавська обл.

II

Третяк Олександра

Зіньківська ДМШ

м. Зіньків Полтавська обл.

I

Білоусова Софія

Вінницька ДМШ №1

м.Вінниця 

I

Купчинська Юлія

ДШМ №5 ім. І.О. Дунаєвського

м.Харків

I

Недоїдок Світлана

Великобагачанська ДМШ

ім. Ф.Д. Кушнерика

с. Велика Багачка

Великобагачанський р-н

    

 

 

Номінація А

(солісти-інструменталісти: домра)

ІІ категорія, середня група

Місце

ПІП

школа

Дипломант

Момот Анастасія

Полтавська ДМШ №1

ім. П. Майбороди м. Полтава

Дипломант

Горбаченко Єлизавета

Харківська ДШМ№2

ім. П.І. Чайковського м. Харків

Дипломант

Лизогубунко Христина

Запорізька ДМШ №1 м. Запоріжжя

ІІІ

Гришина Лілія

"Вінницька ДМШ№1" м. Вінниця

ІІІ

Рилов Данило

Глобинська ДШМ м. Глобино

Полтавська обл.

ІІІ

Тімонович Ольга

КЗ СМР Сумська ДМШ №1 м.Суми

ІІ

Лизогубенко Олена

Запорізька ДМШ №1 м. Запоріжжя

ІІ

Данільченко Руслан

Полтавська ДМШ №2

ім. В.П. Шаповаленка

ІІ

Сулов Іван

КПСМЗ "ДМШ №11" м. Харків

І

Тімченко Назар

КЗ СМР Сумська ДМШ №1 м. Суми

І

Дзюба Данило

Харківська ДШМ №2

ім. П.І. Чайковського м. Харків

І

Сибірякова Марія

КУ спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №29 м. Суми

 

 

Номінація А

(солісти-інструменталісти: гітара)

ІІ категорія, середня група

Місце

ПІП

школа

Дипломант

Мікаілов Михайло

Харківська ДШМ №2

ім. П.І. Чайковського м. Харків

Дипломант

Губарєв Євгеній            

Харківська ДШМ№2

ім. П.І. Чайковського м. Харків

Дипломант

Користов Давід

КПМНЗ "КММШ №4" КМР

м. Кривий Ріг

Дипломант

Петровський Михайло

КПМНЗ "КММШ №4" КМР

м. Кривий Ріг

Дипломант

Кочуров Данило

КЗ "ТМР Тростянецька ДМШ

ім. П.І. Чайковського"

м. Тростянець

Сумська обл.

Дипломант

Дядюра Максим

ПСМНЗ "ДМШ Горішньоплавнівської міської ради" м. Горішні Плавні Полтавська обл.

Дипломант

Мурай Юрій

КЗ СМР Сумська ДМШ №1 м. Суми

Дипломант

Шулик Олександр

Опішнянська ДМШ смт Опішня Полтавська обл.

Дипломант

Хоженко Карина

КПМНЗ" Криворізька міська музична школа №8" м. Кривий Ріг

ІІІ

Граб Михайло

Полтавська МШМ "Мала академія мистецтв" ім. Раїси Кириченко    

ІІІ

Леонідов Вадим

КПСМЗ ДМШ №11 м. Харків

ІІІ

Братушка Денис

КЗ СМР Сумська ДМШ №1 м. Суми

ІІІ

Бригадіна Катерина

КЗ СМР Сумська ДМШ №1 м. Суми

ІІІ

Макарова Стефанія

МКЗК "Дніпровська школа української культури та мистецтв ім. О. Гончара" м. Дніпро

ІІІ

Даниленко Андрій

КПСМНЗ "ДМШ №8

ім. П.Д. Гайдамаки" м. Харків

ІІІ

Сирота Єва

КНЗК "Школа мистецтв

м. Кам'янського" Кам'янської міської ради м. Кам'янське

ІІ

Золін Андрій

КНЗК "Школа мистецтв

м. Кам'янського" Кам'янської міської ради м. Кам'янське

ІІ

Авраменко Станіслав

КНЗК "Школа мистецтв

м. Кам'янського" Кам'янської міської ради  м. Кам'янське

І

Моргун Ярослав

Миргородська ДМШ

ім. А.П. Коломійця м. Миргород

І

Ситник Ілля

Миргородська ДМШ

ім. А.П. Коломійця м. Миргород

 

 

Номінація А

(солісти-інструменталісти, балалайка)

ІІ категорія, середня група

Місце

ПІП

школа

ІІІ

Лавриненко Вікторія

КДШМ №2 ім. М.І. Веріковського   м. Київ

ІІІ

Власенко Віталій          

Полтавська МШМ "Мала академія мистецтв" ім. Раїси Кириченко  

ІІ

Артюх Остап

КДШМ ім. М.І. Вериківського

м. Київ

І

Перловська Єва

КДШМ ім. М.І. Вериківського

м. Київ

І

Коваленко Назар

Харківська ДМШ №12                      ім. К.І. Шульженко м. Харків

 

 

Номінація А

(солісти-інструменталісти, сопілка)

II категорія, середня група

Місце

ПІП

школа

Дипломант

Обора Ілля

Полтавська МШМ "Мала академія мистецтв" ім. Раїси Кириченко

ІІІ

Клименко Ірина

Оржицька ДМШ смт. Оржиця

Полтавська обл.

 

 

Номінація А

(солісти-інструменталісти, баян/акордеон)

ІІІ категорія, старша група

Місце

ПІП

школа

Дипломант

Ільченко Артем

 

Полтавська ДМШ №1

ім. П. Майбороди

Дипломант

Самарін Ілля

 

Полтавська ДМШ №1

ім. П. Майбороди

Дипломант

Доменек Кохан Олексій

КЗ СМР Сумська ДМШ №1                            

м. Суми

III

Гончар Анастасія

 

Полтавська ДМШ №1

ім. П. Майбороди м. Полтава

III

Наконечна Марина

 

Миргородська ДМШ

ім. А.П. Коломійця

м. Миргород

II

Лавріненко Владислава

 

Миргородська ДМШ

ім. А.П. Коломійця

м. Миргород

II

Ковальчук Назарій

 

Миргородська ДМШ

ім. А. П. Коломійця м. Миргород 

 

 

Номінація А

(бандура-інструментальна)

ІII категорія, старша група

Місце

ПІП

школа

Дипломант

Дзюбан Анна

Полтавська ДМШ №2

ім. В.П.Шаповаленка

Дипломант

Манжос Ульяна

Харківська ДШМ №3

ІІІ

Істюфеєва Надія

Харківська ДШМ №5

ім. І.О. Дунаєвського

ІІІ

Бойчук Ігор

Охтирська ДМШ

ім. П.С. Білинника

м. ОхтиркаПолтавська обл

II

Аршава Олена

Люботинська ДМШ

м. Люботин Харківська обл.    

II

Герасименко Надія

Полтавська ДМШ №2

ім. В.П.Шаповаленка

м.Полтава

I

Мазур Владислав

Білоцерцівська ШМ №5

м. Біла Церква

 

 

Номінація А

(бандура-вокал)

ІІІ категорія, старша   група

Місце

ПІП

школа

Дипломант

Мамай Ілона

 

Великобагачанська ДМШ

ім. Ф.Д. Кушнерика

с. Велика Багачка

Великобагачанський район

Полтавська обл.

III

Михайловська   Олена

Миргородська ДМШ

м.Миргород

III

Савіцька Юлія

 

Білоцерківська ШМ №5

м. Біла Церква

II

Черних Олена

 

Музичне відділення для дітей з вадами зору КПСМНЗ «ДМШ №13 ім. М.Т. Коляди»

м.Харків

II

Живолуп Даша

 

Великобагачанська ДМШ

ім. Ф.Д.Кушнерика

с. Велика Багачка

Великобагачанський район

Полтавська обл

 

 

Номінація А

(солісти-інструменталісти: домра)

ІІІ категорія, старша група

Місце

ПІП

школа

Дипломант

Єщенко Юлія

КП СМНЗ "ДМШ №13

ім. М.Т. Коляди м. Харків

ІІІ

Хурі Амалія

КПСМНЗ "ДМШ №3

ім. М.В. Капмінського" м. Харків

ІІІ

Борисова Любов

Полтавська ДМШ№2

ім. В.П.Шаповаленка м. Полтава

ІІ

Щербак Павло

Чутівська ДМШ смт. Чутове

Полтавська обл.

ІІ

Шевченко Анастасія

КПСМНЗДШМ №2

ім. П.І.Чпйковського м. Харків

І

Піскова Вікторія

Вінницька ДМШ№2 м. Вінниця

 

 

Номінація А

(солісти-інструменталісти: гітара)

ІІІ категорія, старша група

Місце

ПІП

школа

Дипломант

Горгула Нікіта

Первомайська ДМШ №1

м. Первомайск Миколаївська обл.

Дипломант

Визір Сергій

Зіньківська ДМШ м. Зіньків Полтавська обл.

Дипломант

Гаврилюк Євгенія

Полтавська МШМ "Мала академія мистецтв" ім. Раїси Кириченко

Дипломант

Федотов Андрій

Первомайська ДМШ №1

м. Первомайск. Миколаївська обл.

Дипломант

Калініченко Микола

Полтавська ДМШ №2

ім. В.П. Шаповаленка

Дипломант

Писарєв Олег

КПСМНЗ "ДМШ №8

ім. П.Д. Гайдамаки" м. Харків

Дипломант

Половинкін Максим

Полтавська ДМШ №2

ім. В.П. Шаповаленка

ІІІ

Будаков Рамазан

Полтавська ДМШ №3 ім. Б.Гмирі

ІІІ

Кателевський Дмитро

Зіньківська ДМШ №1 м. Запоріжжя

ІІІ

Олійник Олександр

Вінницька ДМШ №1 м. Вінниця

ІІІ

Засухін Ростислав

Херсонська ДМШ №1 м. Херсон

ІІІ

Ільїн Олексій

Первомайська ДМШ №1

м. Первомайск

Миколаївська обл.

ІІІ

Венцковська Валерія

Студія практики інституту музики ім. Р.М. Глієра м. Київ

ІІ

Ледова Анастасія

МКЗК "Дніпровська школа української культури та мистецтва ім. О. Гончара м. Дніпро

ІІ

Кушка Аліса

КПМНЗ "Криворізька міська музична школа №8" КМР м. Кривий Ріг

ІІ

Костенко Ігор

Херсонська ДМШ №1 м. Херсон

ІІ

Пелех Родіон

Первомайська ДМШ №2

м. Первомайск Миколаївська обл.

І

Сердюк Анна

Полтавська ДМШ №1

ім. П. Майбороди

 

 

Номінація В

Ансамблі малого складу

І категорія, молодша група

Місце

ПІП

школа

Дипломант

Тріо «М.М.М.»:

Ткаченко Михайло

Коган Михайло

Івахов Матвій

Полтавська ДМШ №1

ім. П. Майбороди

м. Полтава

Дипломант

Дует акордеоністів:

Барковський Дмитро

Марчук Максим

Запорізька ДМШ №1

м.Запоріжжя

III

Ансамбль балалаєчників

Щербина Ярослав

Базарний Микола

Барило Владислав

Терещенко Максим

КЗ «Липоводолинська ДШМ» Липоводолинської

районної ради

смт Липова Долина

Сумська обл.

III

Квартет баяністів:

Фесенко Дмитро

Климчак Олексій

Пєх Владислав

Гадлевський Федір

Лозівська ДШМ №1

м. Лозова Харківська обл.

III

Ансамбль баяністів:

Пухеренко Максим

Русавський Артем

Подленко Валентин

Подленко Маргарита

Хорольський ПСМНЗ (ДМШ)

м. Хорол Полтавська обл.

III

Дует бандуристок:

Главацька Вікторія

Рашківська Крістіна

Хотинська музична школа

м. Хотин Чернівецька обл.

III

Дует домристів:

Лизогубенко Олена

Лизогубенко Христина

Запорізька ДМШ №1

м.Запоріжжя

II

Квінтет акордеоністів:

«Смайлики»

Полтавська ДМШ №1

ім. П. Майбороди   м. Полтава

II

Дует акордеоністів:

Бондаренко Вероніка

Малишев Клім

КПСМНЗ «ДМШ №8

ім. П.Д. Гайдамаки»

м. Харків

II

Інструментальний дует:

Захарченко Олексій

Щербиновський Данило

Панютинська ДМШ

Лозівської міської ради

смт. Панютине Харківська обл.

I

Дует бандуристок

Безуглова Маргарита

Білоусова Софія

Вінницька ДМШ №1

м. Вінниця

ГРАН-ПРІ

Інстрементальний дует:

Роман Софія

Курінна Софія

Полтавська МШМ

«Мала академія мистецтв»

імені Раїси Кириченко

 

 

Номінація В

Ансамблі малого складу

ІІ категорія, середня група

Місце

ПІП

школа

Дипломант

«VENCELSISTERS»

Венцковська Поліна

Венцковська Валерія

Студія практики Інститут музики ім. Р.М. Глієра

м. Київ

Дипломант

Ансамбль «Чарівні струни»

Полтавська МШМ «Мала академія мистецтв»

ім.Р.Кириченко

Дипломант

Дует: Коханенко Стефанія,

Коваль Олександр

Запорізька ДМШ №1

м. Запоріжжя

Дипломант

Дует акордеоністів:

Хамед Абд Алла

Міхненко Максим

Полтавська ДМШ №2

ім. В.П.Шаповаленка

м.Полтава

III

Квартет «Лтава»:

Плис Іван

Москвітін Юрій

Томіліна Софія

Черняєва Євгенія

Полтавська ДМШ №1

ім. П. Майбороди

м. Полтава

III

Квартет гітаристів:

Половинкін Максим

Бородатий Данило

Чередніченко Андрій

Калініченко Микола

Полтавська ДМШ №2

ім. В.П. Шаповаленка

м. Полтава

III

Дует баяністів:

Пахомов Владислав

Шевченко Дар’я

В. Писарівська ДМШ

смт В. Писарівка

Сумська обл.

III

Дует гітаристів:

Костенко Ігор

Засухін Ростислав

Херсонська ДМШ №1

м. Херсон

II

Дует бандуристів:

Найпак Катерина

Аршава Олена

Люботинська ДМШ

м. Люботин

Харківська обл.

I

Дует гітаристів:

Моргун Ярослав

Ситник Ілля

Миргородська ДМШ              

ім. А.П. Коломійця

м. Миргород

Полтавська обл. 

I

Дует:

Синягівський Микола

Іщенко Артем

 

Полтавська МШМ

«Мала академія мистецтв»

імені Раїси Кириченко

м. Полтава

 

 

Номінація В

Ансамблі малого складу

ІІІ категорія старша група

Місце

ПІП

школа

Дипломант

Ансамбль викладачів «Елегія» Труш А.В.

Остапенко О.Л.

Єфімцева А.С.

Шевченко Д.С.

Ромоданівська ДМШ

смт Ромодан

Полтавська обл.

 

III

Ансамбль викладачів

КЗ «Липоводолинська ДШМ» Липоводолинської

районної ради Сумська обл.

III

Дует баяністів:

Кошаренко Іван

Плющенко Максим

Харківська ДМШ №5

ім. Римського-Корсакова

м. Харків

III

Інструментальний ансамбль:

Гурікова Н.О.,

Побочій Б.В.

Кременчуцька ДМШ №1

ім. П.І. Чайковського

Полтавська обл.

II

Дует викладачів гітаристів:

Клочко О.В.,

Нікітіна Д.М.

Полтавська ДМШ №1

ім. П. Майбороди

м. Полтава

II

Дует домристів:

Філоненко Н.І.,

Колодюк А.В.

Конц.:Миронько І.О.

Полтавська ДМШ №2

ім. В.П. Шаповаленка

м. Полтава

II

Інструментальний дует

Самілик В.М.,

Гуща С.В.

КЗ «Липоводолинська ДШМ» Липоводолинської

районної ради, смт Липова Долина, Сумська обл.

II

Інструментальне тріо:

Місєвич О.В.,

Прокоф’єв Є.Є.,

Красилець О.М.

Запорізька ДМШ №1

м. Запаріжжя

II

Дует викладачів «RiverDuo»

Чайка Т.В.,

Терновий О.О.

МКЗК Дніпровська ДМШ №16

м. Дніпро

II

Педагогічний інструментальний квартет «Delicia»

Полтавська ДМШ №3                     ім. Б. Гмирі

м. Полтава

II

Дует домристів:

Гурікова Н.О.,

Ткачов В.С.

Концертмейстер:

Макарова О.Є.

Кременчуцька ДМШ №3

м. Кременчук

Полтавська обл.

 

I

Тріо викладачів бандуристів:

Коновал О.М., Бойко Т.Ю.,

Білієвська Н.М.

Полтавська ДМШ №1

ім. П. Майбороди

м. Полтава

I

Ансамбль викладачів «Парафраз»

Євженко О.Л.,

Григор’єва Н.І.,

Кольченко Ж.В.,

Пашкова О.В.,

Бондар Л.В.

Кременчуцька ДМШ №2

м. Кременчук

Полтавська обл.

 

I

Унісон домристів:

Філоненко Н.І.,

Колодюк А.В.,

Рідкобород Т.В.,

Човнова Ю.В.,

Гречкосій Т.А.

Полтавська ДМШ №2

ім. В.П. Шаповаленка

м. Полтава

 

 

Номінація С

Ансамблі великого складу

І категорія молодша група

Місце

ПІП

школа

Дипломант

Ансамбль бандуристів Лохвицької ДМШ        

ім. І.О. Дунаєвського

Лохвицька ДМШ

ім. І.О. Дунаєвського

м. Лохвиця Полтавська обл.

Дипломант

Ансамбль домристів

 

Запорізька ДМШ №1

м. Запоріжжя

III

Ансамбль домристів

КЗ ТМР «Тростянецька ДМШ

ім.Чайковського» м. Тростянець

Сумська обл.

II

Ансамбль народних інструментів «Візерунки»:

Полтавська ДМШ №2

ім. В.П. Шаповаленка

м. Полтава

II

Ансамбль гітаристів «Серенада»

КПСМНЗ «ДШМ №3»

м. Харків

І

Ансамбль бандуристів «Джерельце»

 

Полтавська МШМ

«Мала академія мистецтв»        

імені Раїси Кириченко

 

 

Номінація С

Ансамблі великого складу

ІІ категорія середня група

Місце

ПІП

школа

Дипломант

Ансамбль акордеоністів

«Експресія»

Харківська ДШМ №3

м. Харків

Дипломант

Ансамбль бандуристів «Веселка»

 

Полтавська МШМ

«Мала академія мистецтв»        

імені Раїси Кириченко

Дипломант

Ансамбль бандуристів

 

Полтавська ДМШ №3

ім. Б. Гмирі

III

Ансамбль домристів

«Сувенір»

КПМНЗ «КММШ №4» КМР м. Кривий Ріг

III

Ансамбль баяністів та акордеоністів «Калейдоскоп»

Сумська ДМШ №2

м. Суми

III

Ансамбль гітаристів «Резонанс»

 

МКЗК «Дніпровська школа української культури та мистецтв ім. О. Гончара» м. Дніпро

ІІІ

Ансамбль бандуристів

Зінківська ДМШ, Полтавська обл.

II

Ансамбль бандуристів

 

КПМНЗ «КММШ № 4» КМР м. Кривий Ріг

II

Ансамбль «Веселий акордеон»

 

Полтавська МШМ

«Мала академія мистецтв»          

імені Раїси Кириченко

II

Ансамбль гітаристів

 

Полтавська ДМШ №3

ім. Б. Гмирі

   I

Ансамбль гітаристів «Консонанс»

КПМНЗ «КММШ № 4» КМР м. Кривий Ріг

   I

Ансамбль гітаристів

 

КЗ ТМР «Тростянецька ДМШ ім..Чайковського» м.Тростянець Сумська обл.

 

 

Номінація С

Ансамблі великого складу

ІІІ категорія старша група

Місце

ПІП

школа

III

Педагогічний ансамбль народних інструментів

Полтавська ДМШ №3

ім. Б. Гмирі

II

Ансамбль викладачів «Дивограй»

 

Глобинська ДШМ

Великокринківська музична школа м. Глобине

Полтавська обл.

І

Ансамбль народних інструментів «Заграва»

Полтавська ДМШ №1        

ім. П. Майбороди

 

 

Члени комісії:

Мурза Володимир Анатолійович

Доценко Володимир Ігорович

Мандзюк Любов Сергіївна

Мазур Наталя Петрівна

Жорновий Микола Іванович

Хорошавіна Олена Анатоліївна

Жаріков Дмитро Володимирович

Ялоза Антон Геннадійович

Шишкіна Валентна Миколаївна

Тищик Олег Борисович

Тищик Світлана Іванівна

Хниченко Юлія Михайлівна



Завантажити протокол:  document